One 200, Diplomat

Funkcionalumas ir patikimumas viename!

Odontologinė įranga su paciento kėde

  • Pasirinkimų galimybės
  • Laikui nepavaldus dizainas
  • Paprastume genialumas
  • Aukštos kokybės odinė sėdynių apdaila
  • Ergonomiškas dizainas
  • Aukšta medžiagų kokybė
  • Programuojamos kėdės pozicijos
  • Kelia iki 200 kg

Aprašymas

#ONE 200, Diplomat

Odontologinė įranga Diplomat ONE 200 liftinis modelis (instrumentų valdymas iš viršaus paguldomais arba iš apačios įstatomais instrumentais) yra montuojamas su paciento kėde. Abiejuose modeliuose galima įrengti iki penkių instrumentų gydytojo odontologo stalelyje ir iki šešių instrumentų asistento stalelyje. Paprasta ir patikima konstrukcija su modernia ir kompaktiška elektronika leidžia atlikti visus standartinius dantų gydymo etapus. Lengva konstrukcija, lengvas valymas ir priežiūra – tai akivaizdūs šių „Diplomat” modelių privalumai.

Modelio One dizaino, ergonomikos pagrindas ir naudojamos medžiagos yra tokios pat kaip aukščiausios kokybės modelių linijos „Model Pro”.
a ) Atlošas yra pakankamai platus, kad užtikrintų pacientų viršutinės kūno dalies judesius į šonus.
b ) Patiems reikliausiems odontologams skirtas 3D galvos atrama yra būtina, kad būtų galima užtikrinti šoninę paciento galvos lenkimo padėtį.

Užmerkite akis ir įsivaizduokite svajonių odontologijos kabinetą. Dabar atverkite jas ir įgyvendinkite jį su „Model One”. Su beveik begalę pritaikymo galimybių, tai, kaip jūsų „Model One” išvaizda ir veikimas priklauso tik nuo jūsų.

Iš viršaus ar iš apačios?

Pasirinkite svarbiausią savo elemetą – odontologo įrankių stalelį. Valdymo sistema su iš viršaus paguldomais instrumentais arba tradicinė valdymo sistema su iš apačios įstatomais instrumentais.

Palengvinkite savo darbą.

Valdymo skydeliuose naudojamas aiškus ir paprastas mygtukų išdėstymas, grafika ir aukštos kokybės paviršiaus apdaila. Mes pasirūpinome, kad viskas būtų paprasta.
Ir galėtumėte visiškai susikoncentruoti į darbą be jokių išsiblaškymo ar klaidų.

Valdymo pultas „ONE.”
Standartiniame valdymo skydelyje yra 5 skaitmenų ekranas, kuris pateikia informaciją apie šiuo metu naudojamo mikromotoro apsukas.
Šioje valdymo skydelio versijoje yra kėdės, šviesos, puodelio ir spjaudyklės valdymo mygtukai. Jame taip pat yra įmantrus negatoskopas!
Siekdami palengvinti odontologo darbą naudojant valdymo pultą „One”, mes naudojamas intuityvus įvairiaspalvis LED indikatorius, kad atpažintumėte aušinimo funkcijas.

Valdymo pultas „One Plus”.
Šiame pažangiame valdymo skydelyje yra spalvotas ekranas ir papildomi
mygtukai, skirti endodontinių instrumentų funkcijoms valdyti, įskaitant auto-reverse ir auto-forward funkcijas.

Taip spjaudyklė gali suktis !

Standartinėje modelio One’s versijoje spjaudyklė tvirtinama prie pagrindinio bloko.
Tačiau, jei norite savo pacientams suteikti papildomą komfortą, galite rinktis sukamąjį variantą.

Asistento pagalba ?

Asistento staliuke yra šeši instrumentų laikikliai. Dvi versijos : BASIC ir ADVANCED
BASIC asistento stalelis leidžia asistentui valdyti spjaudyklės skalavimą ir puodelių pripildymą.
Naudodami ADVANCED asistento stalelį taip pat papildomai galėsite valdyti paciento kėdės judesius, įskaitant Trendelenburgo padėtį.