Koronaviruso oro valytuvas. Aukšto slėgio plazmos oro valytuvas odontologijos praktikai.

Aukšto slėgio elektrostatinio oro valymo technologija. Q3 ir Q7 oro valymo įrenginiai gali absorbuoti net 14,6 nm daleles ir aerozolius.

Elektrinis laukas nuo 20 000 iki 40 000 voltų gali veiksmingai pašalinti bakterijas ir virusus

H3N2 gripo viruso užmušimo dažnis per 99 valandas yra 99,97%.

Saugokite savo, savo darbuotojų ir pacientų sveikatą.

Aprašymas

Q3 Q7 Oro valymo įrenginys

logo WOODPECKER

Q3 Q7 Oro valymo įrenginys

Kaip pagerinti oro kokybę kovojant su COVID-19 ?

Mažiausias naujojo koronaviruso dydis yra apie 0,1 mikrono. Q3 ir Q7 oro valytuvai filtruoja mikro daleles iki 0,0146 mikronų.

Palyginus oro valytuvus su HEPA filtru (didelio efektyvumo kietųjų dalelių oro filtras), kuris leidžia filtruoti daleles, kurių skersmuo didesnis kaip 0,3 μm, Q3 ir Q7 modeliai naudoja TPA plazminio oro valytuvo jonizatoriaus technologiją, kurios efektyviai pašalina taršias daleles iki 0,0146 mikronų.

Dėl viduje sukuriamo elektrinio lauko Q3 ir Q7 padeda aktyviai pašalinti bakterijas ir virusus ore.

Amerikos užkrečiamųjų ligų institutas išanalizavo koronaviruso gyvenimo ciklą ir buvo pastebėta, kad laboratorinėmis sąlygomis jis išgyvena aerozoliuose iki trijų valandų. Norint, kad patalpų aplinka būtų dezinfekuota, reikalinga technologija, išvalanti orą nenaudojant šluostės, kad būtų efektyvesnis ir lengvesnis aptarnavimas, kad būtų išvengta bet kokio užteršimo.

Revoliucinė oro filtravimo technologija TPA® suteikia galimybę naujoviškai naudoti generatoriaus ir kolektoriaus polius, kad būtų suformuotas joninis oro laukas, galintis aktyviai absorbuoti daleles, dulkes ir smogą, visiškai pašalinant tradicinį pasyvų filtrą. Dėl integruotos plazmos funkcijos oro valytuvas su TPA® technologija sugeria daleles, 100 kartų mažesnes nei PM2.5 .

Q3 ir Q7 oro valytuvai yra tylesni. Surinkimo plokštės sukuria mažesnį oro srauto pasipriešinimą nei oro valymas naudojant tradicinius filtrus.

Taigi, norint praleisti orą, jiems reikia mažiau energijos. Variklis ir optimizuotas aerodinaminis srauto kelias žymiai sumažina triukšmą. Naktinis režimas yra vos pastebimas. Q3 ir Q7 valikliai efektyviai pašalina aerozolius.

Aukšto slėgio plazmos technologijos sterilizacijos efektas yra 6-8 kartus didesnis nei tradicinės elektrostatinės sterilizacijos metu. Didelio tikslumo jutikliai. Savo patalpoje bet kuriuo metu galite patikrinti oro kokybės būklę. Q3 ir Q7 valytuvai turi skaitmeninį skystųjų kristalų ekraną ir trijų spalvų indikatorių, kurie padeda realiu laiku patikrinti vidaus oro sąlygas ir išvengti galimo pavojaus laikui bėgant.

Trimatis oro valymas

Integruotos sistemos dėka dalelės greitai įkeliamos į jonų lauką, žymiai pagerindamos gryninimo efektyvumą. Naujoviška turbinos konstrukcija nukreipia švarų spiralinį orą aukštyn ir išpurškia, sudarydama trimatę oro cirkuliaciją, kad vidinis oras greitai atsinaujintų.